Послуги тепловізійного обстеження/енергоаудиту будівель, споруд та промислових об`єктів

Пропонуємо підприємствам регіону системні послуги термографічного обстеження об'єктів, проведення енергоаудитів, із залученням до робіт місцевих експертів та наданих німецькими партнерами приладів інструментального обстеження.

Наявне в нашому арсеналі обладнання:

Тепловізор FLIR E8 призначений для візуального визначення температури ділянок різних об'єктів і поверхонь, висока чіткість інфрачервоного зображення дозволяє точно виділити проблемну область. Порівняно легше розпізнавання цілі без втрати якості радіометричних даних. Створення звітів, проведення аналізу та документування результатів за допомогою простого у використанні програмного забезпечення.

Аналізатор якості електроенергії Metrel MI 2892 Power Master – найсучасніший прибор для вимірювання показників напруги; сили струму; активної, реактивної, повної потужності, в тому числі потужності гармонік, коефіцієнту потужності; активної, реактивної, що генерується, та споживаної енергії; коефіцієнтів несиметрії струму й напруги; дози флікера; коефіцієнтів гармонійних складових; інтергармонік; реєстрації подій напруги; реєстрації пускового струму; реєстрації форми сигналу; реєстрації перехідних процесів тощо.

FLIR TG56 - потужний професійний інструмент для безконтактного вимірювання температури поверхні. За його допомогою можливо легко й швидко проконтролювати температуру поверхні у важкодоступних місцях і на безпечній відстані. Коефіцієнт візування 30 до 1 дозволяє аналізувати температуру найменших ділянок з великої відстані. 

Термоанемометр Testo 405-v1 - зручний прилад з телескопічним зондом одночасно вимірює швидкість, об'ємні витрати та температуру повітря.

Testo 540 - сучасний портативний люксметр, відноситься до серії приладів testo Pocket Line. Люксметр призначений для вимірювання інтенсивності світла в офісних, промислових і житлових приміщеннях, теплицях, навчальних закладах, торгових центрах і т.д.

Портативний лазерний далекомір Flus FL-60 з можливістю розрахунку площі та обсягу. Особливості: діапазон вимірювань: 0,05 ~ 60 м.; точність: ± 1,5 мм.

Зі всіх питань, консультацій, а також для замовлення послуг звертайтесь, будь-ласка,  до Центру ресурсоефективності та екології УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати за тел.:

(056) 374-94-28e-mail: info@greenchamber.org.uaВолодимир Нічушкін, або

(056) 374-94-13(12) Сергій Кучерявенко.

Довідка:

У 2014 році Дніпропетровська торгово-промислова палата стала ключовим партнером в регіоні Програми сприяння зеленій модернізації української економіки GIZ, що працює в Україні за дорученням Уряду Німеччини, та розпочала проект, націлений на формування якісного ринку «зелених» послуг в Дніпропетровській області та сприяння створенню передумов для більш активної «зеленої» модернізації підприємств.

При Дніпропетровській торгово-промисловій палаті заснований Комітет провайдерів зелених послуг, членами якого стали провідні експерти: енергоаудитори, екологи - фахівці з управління відходами, представники сертифікаційних органів, що працюють в області побудови систем екологічної безпеки та енергоменеджменту, інженерні компанії в сфері інсталяції енергоефективного обладнання, фахівці в області інформаційних технологій, науковці та громадські діячі регіону.

Комітет взяв на себе стратегічні зобов'язання зі свого боку максимально сприяти введенню зеленої ідеології, чистого сталого розвитку життя Дніпропетровщини.

Німецькі партнери провели поетапне навчання, спрямоване на підвищення рівня кваліфікації більше 20 експертів - членів Комітету провайдерів зелених послуг Дніпропетровської ТПП в сфері проведення енергоаудитів і побудови систем енергоменеджменту на підприємствах, питань управління відходами та екологічної безпеки, згідно з методиками UNIDO (організація із промислового розвитку ООН) і стандартами ISO 50001, 14001, базуючись та кращому досвіді Німеччини.

З листопада 2016 року в розпорядження Дніпропетровської ТПП німецькою стороною надано комплект найсучаснішого мобільного устаткування для проведення енергоаудитів промислових та інфраструктурних об'єктів, будівель і споруд, комунальних закладів.

Для розвитку обороту та якості надання послуг з енергоаудиту, екологічного консалтингу, побудови систем енергоменеджменту та екологічної безпеки (ISO 50001, 14001), підготовки до екологічної сертифікації та маркування продукції, консультацій фахівців щодо використання сучасних еко-, енерго- технологій, організації профільного навчання Дніпропетровською торгово-промисловою палатою створено Центр ресурсоефективності та екології, який функціонально забезпечує консультаційну та інформаційну підтримку бізнесу, а також логістику діалогу та взаємодії підприємств з аудиторами, експертами, профільними інженерами, державними установами та фінансовими організаціями, які кредитують проекти підвищення енергоефективності в приватному і комунальному секторах, міжнародними донорами.

Центр Ресурсоефективності та Екології

Контакти:

Вул. Шевченка, 4, 3 поверх, кім. 305

м. Дніпро, 49044, Україна

Тел/факс.: (056) 374-94-28 

E-mail: greenchamber@dcci.org.ua

Режим роботи:
• питання-відповідь засобами електронного зв’язку протягом 48 годин;
• індивідуальні зустрічі із профільними консультантами – п’ятниця з 9.00 до 16.00, за попередньо узгодженим графіком.