Енергоаудит


Ви не маєте чіткої експертної інформації щодо можливостей оптимізації споживання енергії та ресурсів по всьому ланцюгу виробничих та допоміжних процесів на Вашому підприємстві та управлінських рішень щодо системного контролю та удосконалення роботи з енергозбереження?
Це призводить до того, що кожну хвилину Ви несете зайві витрати на електроенергію, газ, воду, тепло, моторне паливо, холод, стиснені гази та речовини, інші види ресурсів та сировини, на ремонти/заміну обладнання, експлуатаційні витрати, відновлення здоров'я працівників, громадян та екологію.

Завдання Дніпропетровської торгово-промислової палати допомогти Вам побачити справжню ситуацію енергоспоживання на
Вашому підприємстві, побудувати конкурентну систему обліку й контролю використання ресурсів, показати сучасні технічні та фінансові рішення реалізації проектів, допомогти Вам стати більш прибутковими, конкурентноздатними та відповідальними за стан
навколишнього середовища.

Дніпропетровська торгово-промислова палата пропонує послуги
з проведення енергетичного ситуацію промислових та комунальних підприємств, котельних, об'єктів тепло й електроенергетики, адміністративних будівель, багатоквартирних та приватних будинків.
Підприємства України зазвичай є дуже енергоємними і використовують усі види паливно-енергетичних ресурсів. Ефективність функціонування енергетичних об'єктів та промислових підприємств визначається, перш за все, часткою енергетичної складової у собівартості продукції. Висока частка витрат на енергоресурси та матеріали, які використовуються в допоміжних, технологічних і загальновиробничих циклах, є однією з причин низької конкурентної здатності вітчизняної продукції.
Середній показник енергоємності українського підприємства в декілька разів перевищує показники аналогічного підприємства в ЄС. Енергоефективність – необхідність економічного подолання наслідків переходу на світові ціни енергоресурсів, соціальна та іміджева складова, чинник сталого розвитку Вашого бізнесу.
Структурована перевірена енергоаудитором інформація слугує вихідним матеріалом для планування й розробки всіх наступних змін, внесених у роботу підприємства.


Проведення енергоаудиту дозволяє:
• виявити джерела нераціональних енерговитрат, невиправданих втрат;
• розробити на основі техніко-економічного аналізу рекомендації
з їхньої ліквідації;
• запропонувати програму економії енергоресурсів і раціонального
енергокористування;
• визначити черговість реалізації пропонованих заходів з
техніко-економічним аналізом обсягів витрат і термінів окупності.

Центр Ресурсоефективності та Екології

Контакти:

Вул. Шевченка, 4, 3 поверх, кім. 305

м. Дніпро, 49044, Україна

Тел/факс.: (056) 374-94-28 

E-mail: greenchamber@dcci.org.ua

Режим роботи:
• питання-відповідь засобами електронного зв’язку протягом 48 годин;
• індивідуальні зустрічі із профільними консультантами – п’ятниця з 9.00 до 16.00, за попередньо узгодженим графіком.