Зелений імпульс. Green Chamber Award 2017

15 грудня 2017 року в Дніпрі стартував конкурс інноваційної продукції, кращих технічних та сервісних рішень в сфері зеленої економіки «Зелений імпульс. Green Chamber Award 2017»

Конкурс інноваційної продукції, кращих технічних та сервісних рішень в сфері зеленої економіки «Зелений імпульс. Green Chamber Award» проводиться в рамках проекту Дніпропетровської торгово-промислової палати «Зелена палата – ініціатива сталого розвитку» за підтримки ПРОГРАМИ СПРИЯННЯ ЗЕЛЕНІЙ МОДЕРНІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЕКОНОМІКИ, яка виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

Організатор конкурсу - Дніпропетровська торгово-промислова палата за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Ради ректорів ВНЗ Дніпропетровської області.

Метою конкурсу є просування впровадження ефективних технологій, рішень, послуг в сфері зеленої економіки. Під технологіями, рішеннями, послугами в сфері зеленої економіки маються на увазі еко-дружні продукція, проекти, технології та послуги, які дозволяють скоротити ресурсоспоживання та негативний вплив на навколишнє середовище при збереженні їх економічної ефективності.

Завдання конкурсу:

 • виявлення ефективних технологій, рішень, послуг в сфері зеленої економіки, які демонструють їх економічні можливості та вигоди, що пропонують підприємства Дніпропетровської області;
 • створення платформи для обміну інформацією, досвідом, ноу-хау в сфері зеленої економіки, зустрічі попиту та пропозиції;
 • створення бази підприємств - зелених провайдерів Дніпропетровської області та їх проектів для реалізації подальших спільних ініціатив співпраці та підтримки, враховуючи можливості залучення МФО та донорів;
 • стимулювання розвитку ринку «зелених» послуг та інженерних рішень в регіоні;

Учасники конкурсу:

Підприємства та установи Дніпропетровської області незалежно від розміру, галузі, форми власності, які пропонують технічні та сервісні рішення в сфері зеленої економіки, в тому числі консалтингові, проектні, інженерні, виробничі, сертифікаційні та інспекційні, науково-дослідні, фінансові організації та підприємства, розробники софту та методик, які постачають продукцію, технології, послуги в сфері енерго- та ресурсоефективності, управління відходами, рециклінгу, менеджменту, чистих технологій, екологічного виробництва, екологічної безпеки, моніторингу, аналізу та автоматизації технологічних процесів, рекультивації територій та інших напрямів тощо.

Порядок проведення:

Конкурс проводиться в 3 етапи:

 1. Оголошення конкурсу та збір заявок (15 грудня 2017 року – 30 січня 2018 року).
 2. Відбір переможців - попередня оцінка, інтерв'ю (захист заявок) півфіналістів, вибір переможців (до 6 лютого 2018 року).
 3. Оголошення і нагородження під час офіційної церемонії нагородження (орієнтовно - останній тиждень лютого 2018 року).

Номінації конкурсу:

В рамках конкурсу обрані наступні тематичні номінації:

 • Краще виробництво екологічної, дружньої до природи продукції;
 • Кращий надавач консалтингових зелених послуг;
 • Кращий надавач інженерних рішень;
 • Кращий надавач інженерних рішень в сфері альтернативної енергетики;
 • Кращий проект рециклінгу;
 • Кращий сервіс в сфері управління відходами та рекультивації територій;
 • Кращий сервіс в області побудови систем менеджменту;
 • Кращий сервіс в області розробки профільного програмного забезпечення;
 • Кращі зелені інспекційні послуги;
 • Кращий навчальний проект;
 • Кращий «зелений» фінансовий сервіс;
 • Інші категорії з огляду на профілі учасників конкурсу та рішення конкурсної комісії.

В кожній з номінацій буде визначено одного або двох переможців, відповідно до рішення конкурсної комісії.

Чекаємо на Ваші заявки до 30 січня 2018р. Звертайтеся, будь ласка, до Центру ресурсоефективності та екології УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати greenchamber@dcci.org.ua, довідки за тел..: (056)374-94-28(13).

Учасники минулорічного конкурсу «Зелений імпульс. Green Chamber Award», наші партнери – «зелені» провайдери та підприємства - члени Дніпропетровської ТПП вже отримали гранти від GIZ, ЄБРР, кредити від NEFCO!

Наступними можете бути Ви!

Слідкуйте за інформацією про конкурс на Інтернет - ресурсі проекту  «Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку» www.greenchamber.org.ua  та сайті Дніпропетровської торгово-промислової палати www.cci.dp.ua.

Конкурс заявка

Положення про конкурс

Назад