Курси підвищення кваліфікації за напрямом «Енергетичний менеджмент/аудит»

Запрошуємо фахівців підприємств із базовою профільною вищою інженерною освітою пройти курси підвищення кваліфікації за напрямом «Енергетичний менеджмент/аудит» з отриманням практичного досвіду та документу державного зразку (ідентифікаційний код - 02070766).

Програма навчання була розроблена Дніпропетровською торгово-промисловою палатою разом із Національною металургійною академією України та узгоджена з Держенергоефективністю.

Модель навчання слухачів курсу підвищення кваліфікації за напрямом «Енергетичний менеджмент/аудит» схожа на німецьку систему дуальної професійної освіти (курси теорії та практичне навчання під наглядом ментора на підприємстві), що впродовж багатьох років підтверджує свою ефективність та сприяє економічному розвитку Німеччини.

Старт навчання по курсу підвищення кваліфікації за напрямом «Енергетичний менеджмент/аудит» відбувається при формуванні групи.

Процес навчання:

  • За тиждень до початку навчання, слухачі отримують лекційні матеріали в електронному вигляді на електрону пошту;
  • Тривалість теоретичного курсу становить 5 днів (з 9:00 до 18:00);
  • Два дні триватиме практична робота з енергоаудитором-ментором;
  • Останній день (перша половина дня) підсумкова екзаменаційна робота.

Вартість навчання на курсах для одного слухача складає 3990 грн. (в т. ч. ПДВ 20%). (харчування та проживання не включені).

Кількість місць обмежена - 25 слухачів.

Реєстрація за  посиланням: https://goo.gl/gsw9Nx

Програма навчання: https://goo.gl/1pnJJP

Інформуємо Вас, що особи, які мають намір здійснювати енергетичну сертифікацію будівель або обстеження інженерних систем повинні пройти професійну атестацію.

Якщо кандидат має відповідну вищу освіту (Відповідне вищу освіту - сукупність систематизованих знань, умінь і практичних навичок, професійних якостей, інших компетенцій, отриманих в установах вищої освіти в сферах енергетики, електроенергетики, електротехніки, електромеханіки, теплоенергетики, енергетичного менеджменту, тепло-, газопостачання, вентиляції, теплофізики, будівництва , архітектури та цивільної інженерії, сертифікації енергетичної ефективності будівель, обстеження інженерних систем будівель.) і досвід роботи не менше трьох років у відповідній галузі, то направляє заявку і пакет документів в атестаційну комісію, після чого здає іспит.

У разі, коли освіта кандидата не відповідає вимогам, він може пройти перепідготовку (курси підвищення кваліфікації), після чого подавати документи на проходження іспиту.

Національна металургійна академія має право проводити професійну атестацію осіб, які мають намір здійснювати діяльність по сертифікації енергетичної ефективності і обстеження інженерних систем.

Професійна  атестація  проводиться  на  платній  основі.  Вартість  послуг  та порядок внесення плати за проведення професійної атестації визначаються на договірних засадах між НМетАУ та кандидатами. 

Інформація щодо попередніх курсів:

Посилання

Посилання 2

Інформація щодо атестації енергоаудиторів: Посилання 3

Довідки та консультації за тел. Центру ресурсоефективності та екології УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати: (056) 374-94-28, (13), e-mail: greenchamber@dcci.org.ua, Сергій Кучерявенко, Володимир Нічушкін.

Назад