Захід, присвячений питанням покращення енергоефективності, використання енергоресурсів та відновлювальних видів енергії

ДП «Інвестиційно-інноваційний центр» за інформаційної підтримки Дніпропетровської торгово-промислової палати запрошують представників регіонального бізнесу взяти участь у заході, присвяченому питанням покращення енергоефективності, використання енергоресурсів та відновлювальних видів енергії «Кращі практики з Словаччини», який відбудеться 27 лютого 2017 року за адресою: вул. Шолом-Алейхем, 4/26, культурно-діловий центр Менора. Початок заходу о 9:00.

Організатори заходу: Словацька асоціація зовнішньої політики (Братислава), Центр глобалістики «Стратегія ХХІ» (Київ), Асоціація енергоефективних міст України за фінансової підтримки USAID.

Метою заходу є, по-перше, поділитися з українськими партнерами словацьким досвідом в сфері покращення ефективності використання енергоресурсів та відновлювальних видів енергії, зокрема, кращими практиками з досвіду муніципалітетів, по-друге, розглянути можливості фінансової підтримки для впровадження проектів з енергоефективності в Україні і по-третє, представити успішні проекти, реалізовані в Словаччині.

У разі Вашої зацікавленості щодо у часті у заході прохання звертатись за тел.: (067) 269-86-09, e-mail: kotkolia19@gmail.com, контактна особа: Котко Ольга.

 

Назад