Тренінг «Як правильно користуватися вимірювальними приладами при проведенні енергетичних обстежень»

Дніпропетровська торгово-промислова палата у співпраці з Центром ресурсоефективного та чистого виробництва (м. Київ) запрошують зацікавлених фахівців до участі в тренінгу «Як правильно користуватися вимірювальними приладами при проведенні енергетичних обстежень» в приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати (м. Дніпро, вул.  Шевченка, 4).

Фотографії з попереднього тренінгу

Протягом навчання слухачі отримають знання та навички із правильного використання вимірювального обладнання при проведенні енергоаудитів, дізнаються про функціональні можливості сучасного вимірювального обладнання, необхідного для проведення аудитів, а також розширять діапазон його використання. Учасники тренінгу матимуть змогу побачити як користуватися вимірювальним обладнанням при вимірюваннях на реальному енергоспоживаючому обладнанні в адміністративних будівлях м. Дніпро. Отримають поради щодо деталей, на які варто звертати увагу при  проведенні енергоаудитів, а також навчаться правильно розраховувати терміни окупності розроблених енергоефективних рішень.         

Тренери: Круковський В.В., експерт Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, інженер-теплотехнік, сертифікований енергоаудитор та Клещов А.Й., експерт Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, інженер-електрик, сертифікований енергоаудитор.

Вартість участі в тренінгу для одного слухача складає 620 грн. (в т. ч. ПДВ 20%).

Для реєстрації необхідно заповнити форму: https://goo.gl/47LxOP.  

Програма тренінгу доступна за посиланням: https://goo.gl/dkI5bz

Тренінг проводиться при сформованих групах  (мінімум 10 осіб в групі)

Довідки та консультації за тел. Центру ресурсоефективності та екології УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати за тел.: (056) 374-94-28, e-mail: info@greenchamber.org.ua, Володимир Нічушкін.

 

Назад