Синергія екологічної користі та економічної рентабельності: у Новомосковську презентують компанію по утилізації скла

15 березня 2018 р. в рамках проекту «Зелена Палата. Ініціатива сталого розвитку», що реалізується в регіоні за підтримки Програми сприяння «зеленій» модернізації української економіки Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ), яка виконується за дорученням Уряду Німеччини, Дніпропетровська торгово-промислова палата ініціює прес-тур на об’єкти лідера по переробці склав Україні – компанії «Утиліта» (http://www.stekloboy.com) в м. Новомосковськ.

Основне завдання проекту Дніпропетровської ТПП «Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку» – сприяти просуванню ідей зеленої економіки та формуванню ринку «зелених» послуг в Дніпропетровській області. В рамках проекту функціонує Комітет провайдерів зелених послуг ДТПП, який на регулярній основі проводить низку конференцій, семінарів і тренінгів, присвячених актуальним правовим, технічним та фінансовим питанням екологічної ситуації в Україні, знайомству з принципами сучасних альтернативних систем тепло- та електропостачання, основами проведення енергетичного аудиту, розробки і реалізації енергоефективного проекту, а також перспективами розвитку технологій, пов'язаних з охороною навколишнього середовища.

З усіх урядових екологічних ініціатив по утилізації, саме переробка скла найуспішніший її приклад практично у всіх європейських країнах. Сучасні технології дозволяють не лише збирати цілі пляшки та відправляти їх на вторинне використання, а й переробляти склобій, що може як поліпшити чистоту міст, так і знизити фінансові витрати та ресурси на виробництво нової продукції або тари.

Компанія «Утиліта» – перша та єдина компанія на території України, яка ввела в експлуатацію завод з очищення склобою, продукція якого відповідає вимогам провідних європейських і світових виробників скла.Процес переробки скла на заводі – повністю замкнутий цикл, в результаті якого не відбувається утворення побічних відходів. Технологічна схема побудована за принципом «сухого очищення», що виключає використання і забруднення води. Технологія не вимагає природного газу, що є гарантією зменшення викидів СО2. Компанія є повноцінним членом двох Федерацій скляної промисловості: АПСП «Скло України» та FERVER (Європейська Федерація переробників скла, м.Брюссель, Бельгія).

Для участі у прес-турі, прохання в термін до 13 березня 2018 року заповнити форму учасника за посиланням:  https://goo.gl/pyYTW2

Прес-тур надасть журналістам, екологам, перспективним інвесторам/споживачам можливість детальніше ознайомитися з практичним досвідом роботи підприємства.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь за телефоном Центру ресурсоефективності та екології УЗЕЗ ДТПП: 056 374-94-28 або greenchamber@dcci.org.ua

Назад