Регіональна конференція – виставка виробників енергоефективної / екологічної продукції та надавачів послуг «Економія. Екологія. Ефективність. Співпраця заради сталого розвитку регіону»

Запрошуємо Вас до участі у регіональній конференції – виставці виробників енергоефективної / екологічної продукції та надавачів послуг «Економія. Екологія. Ефективність. Співпраця заради сталого розвитку регіону», яка відбудеться 27 березня 2018 року на базі ресторанного комплексу «Хутір» (м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 29), в рамках проекту, який реалізовано Дніпропетровською ТПП за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини з 2014 по 2018 рік включно.

Дніпропетровська торгово-промислова палата у партнерстві з:

  • Дніпропетровськими обласною радою та обласною державною адміністрацією,
  • Дніпропетровським центром розвитку місцевого самоврядування,
  • компанією SEMINARIUM

за участю представників GIZ, Генерального консульства Німеччини в Донецьку з тимчасовим місцезнаходженням в Дніпрі, Держенергоефективності, представників профільних проектів ЄБРР, Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України, фінансових та експертних організацій планує провести масштабний захід з метою знайомства більш, ніж 200 керівників та фахівців підприємств, голів ОТГ, міст та районів регіону, інженерних та проектних компаній, ВНЗ, екологів, енергоаудиторів, фінансових установ, ЗМІ з перспективами гармонізації законодавства України в енергетичній та екологічній сферах, профільними регіональними програмами та здобутками, кращими технологіями, сервісами, доступними в області.

Захід розрахований на один день та передбачає виступи експертів з підведенням підсумків щорічного регіонального конкурсу інноваційної продукції, кращих технічних та сервісних рішень, проектів в сфері зеленої економіки «Зелений імпульс. Green Chamber Award 2017», конференції-презентації «зелених» технологій та вільного спілкування з провайдерами «зелених» послуг та доповідачами на стендах компаній.

Прошу Вас в термін до 23 березня п.р. проінформувати Центр ресурсоефективності та екології УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати щодо свого рішення, заповнивши форму реєстрації за посиланням: https://goo.gl/uZQRSv. Участь безкоштовна!

Довідки та консультації за тел.: (056)374-94-28 (13), greenchamber@dcci.org.ua, контактна особа: Володимир Нічушкін.

Назад