Навчання на програмі із практики впровадження ощадливого виробництва Modern Lean Production

Долучайтесь до навчання на програмі із практики впровадження ощадливого виробництва Modern Lean Production

Найближча програма стартує 8-9 вересня м. Луцьк.

Modern Lean Production - це практична навчальна програма від виробничої команди компанії "Модерн-Експо", яка має на меті допомогти українським компаніям перейняти практичний досвід впровадження концепції ощадливого виробництва, усунути виробничі втрати та працювати над власною операційною досконалістю.

Зареєструватись на програму Ви можете за лінком - https://goo.gl/fw79do

Ця навчальна програма наразі складається із двох модулів (сумарно - 4 навчальних дні):

1-ий модуль - 8-9 вересня - знайомство з концепцією ощадливого виробництва, вивчення головних видів виробничих втрат та практичних інструментів для їх усунення, впровадження базових інструментів ощадливого виробництва, вплив побудови потоку та впровадження 5S на результати роботи, картування потоку створення цінності.

2-ий модуль -  6-7 жовтня - ми обговорюємо успіхи впровадження ощадливого виробництва наших учасників навчання, аналізуємо як відбувається процес змін і вивчаємо складніші інструменти ощадливого виробництва, як-от - SMED (швидку переналадку обладнання), впровадження системи подачі ідей від працівників щодо вдосконалення виробничих процесів.

У цієї програми є два унікальні моменти:

  • усі викладачі програми - у повсякденному житті займаються виробництвом, вони практики, вони самі вивчали ощадливе виробництво, Kaizen, виробничу систему Тойоти на різних підприємтвах у Японії, Німеччині та Швейцарії, після цього вони зуміли адаптувати отримані знання до реалій їхнього бізнесу та впровадити їх і втримати - у результаті виробництво компанії є зразковим не лише для українську ринку, а й європейського
  • формат навчання - ігрові вправи у малих групах, кейси, ескурсії по тому чи іншому інструменту ощадливого виробництва, інтерактивні міні-лекції;

Посилання на розклад та інформаційну листівку.

Короткий відеоролик від одного з експертів програми про навчальну програму:

Вартість навчальної програми з 1 липня складає 20 000 гривень (за умови сплати на ФОПа ІІІ група, працює з юрособами) за два навчальні модулі. 

За нашою програмою лояльності за умови навчання 2-х учасників діє знижка 5%, трьох і більше - 10%.

Зареєструватись на програму Ви можете за лінком - https://goo.gl/fw79do

Довідки та консультації за тел. Центру ресурсоефективності та екології УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати за тел.: (056) 374-94-28, e-mail: greenchamber@dcci.org.ua.

Назад