Енергоефективність в промисловості

Німецько-Українська промислово-торговельна палата, за дорученням Федерального Міністерства економіки та технологій Німеччини і у співпраці з компанією Energiewaechter GmbH, проводить в рамках експортної ініціативи «Енергоефективність та відновлювальна енергетика в Україні» 05 лютого 2019р. інформаційну конференцію у Дніпрі на тему «Енергоефективність в промисловості».

Запрошуємо до участі промислові підприємства, металургійні та енергетичні компанії, що цікавляться проблемами енергозбереження та енергоефективності, зацікавлені в співпраці з німецькими компаніями, які мають досвід з  вирішення таких проблем та реалізації відповідних проектів.

Місце: конференц-зала готелю «Рейкартц Дніпро, адреса: м. Дніпро, вул. Троїцька, 12А

Початок: 09:00, регламент – 7,5 годин

Обов’язкова попередня реєстрація шляхом заповнення та надсилання Заявки на участь на наступні електронні адреси: info@ukraine.ahk.de та bco@dcci.org.ua (в копію!).

Останній термін надсилання Заявки - 18.01.2019р.

Проект програми заходу

Німецькі учасники ділових зустрічей

Заявка на участь

Участь в заході – безкоштовна!

Зі всіх організаційних питань щодо зазначеного заходу прохання контактувати з фахівцем українсько-німецького коопераційного бюро Дніпропетровської торгово-промислової палати Євгенією Бойко за тел.: (056)374-94-10 (12), bco@dcci.org.ua.

Назад