Екологічна перевірка в 2018 році: підготовка, супровід і завершення.

Запрошуємо на спеціалізований семінар для екологічних і юридичних служб підприємств Дніпропетровської  області на тему «Екологічна перевірка в 2018 році», який відбудеться:

  • 25 січня 2018р. – в приміщенні Криворізького представництва Дніпропетровської ТПП, вул. Постишева, 1, з 11:30 до 16:30;
  • 26 січня 2018р. – в центральному офісі Дніпропетровської ТПП, вул. Шевченка, 4, каб. 304, з 9:30 до 14:30.

Лектор семінару - Швець Ірина, консультаційний партнер системи ТПП, сертифікований тренер, менеджер з розвитку системи екологічного менеджменту Corum Group.

Семінар спрямований на посилення якості екологічної освіти і методичну допомогу екологам підприємств. Навчання проводитиметься в рамках проекту Дніпропетровської торгово-промислової палати «Зелена палата – ініціатива сталого розвитку» за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, яка виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

На семінарі будуть докладно відпрацьовані кроки підготовки, супроводу та завершення державних екологічних перевірок.

Для зручної і продуктивної роботи, освоєння методології кожен учасник семінару отримає робочий зошит, який стане настільною книгою еколога при підготовці підприємства до перевірки, супроводу і сприятливого завершення державного екологічного нагляду (контролю).

Під час семінару учасники зможуть обговорити робочі ситуації, отримати поради стосовно своїх дій під час перевірки, які базуються на багаторічному практичному досвіді тренера, а також поставити питання відносно забезпечення підготовки і отримання дозвільних документів у сфері екології згідно з вимогами законодавства провідним екологічним аудиторам України - членам Комітету провайдерів зелених послуг при Дніпропетровській ТПП.

Вартість участі в семінарі та спільній нараді з екологічними аудиторами - членами Комітету провайдерів зелених послуг Дніпропетровської ТПП складає 600 грн., вкл. ПДВ.

Програма семінару доступна за посиланням: https://goo.gl/npoqnG.

У разі позитивного рішення щодо участі, прохання в термін до 22 січня 2018 року зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/Le5vDv.

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, за тел. Центру ресурсоефективності та екології УЗЕЗ ДТПП: (056) 374-94-28, e-mail: greenchamber@dcci.org.ua, контактна особа: Нічушкін Володимир.

Назад