Бизнес-форум "Менеджмент Инноваций"

Повідомляємо про те, що в рамках імплементації Дніпропетровською торгово-промисловою палатою проекту «Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку», що реалізується в регіоні за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, яку виконує Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини, спільно з ТОВ «Технічні та управлінські послуги» (офіційний представник концерну TÜV SÜD в Україні) в період з 23 по 24 листопада 2017р. в приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати (вул. Шевченка, 4, м. Дніпро) відбудеться Перший всеукраїнський бізнес-форум «Менеджмент інновацій».

Мета бізнес-форуму:

  • Зміна організаційного мислення підприємств;
  • Необхідність в нових стандартах і інструментах для підвищення конкурентоспроможності та посилення лідерських позицій на ринку, а також збільшення вартості бізнесу.

Цільова аудиторія бізнес-форуму:

  • Керівники підприємств;
  • Директора з якості, екології, охорони праці, інжинірингу;
  • Керівники і фахівці служби головного енергетика, керівники і фахівці енергосервісних компаній;
  • Головні інженери, начальники виробництва;
  • Керівники департаментів.

Бізнес-форум «Менеджмент інновацій» від TMS - це унікальна комунікаційна платформа для фахівців у сфері систем менеджменту.

Спеціальний бонус бізнес-форуму: майстер-клас з аудитором.

Протягом двох днів учасники матимуть унікальну можливість отримати вичерпну інформацію про стандарти і кращі світові практики від практикуючих аудиторів концерну TÜV SÜD.

Тривалість майстер-класів - 3 години. Запис на майстер-клас за посиланням: https://goo.gl/KEvHmp

Участь в зазначеному заході є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/KEvHmp або за тел. Центру ресурсоефективності та екології УЗЕЗ ДТПП: (056) 374-94-28, e-mail: avp@dcci.org.ua, контактна особа: Нічушкін Володимир. Кількість місць обмежена!

Назад