У Дніпропетровській ТПП готують внутрішніх аудиторів систем енергетичного менеджменту

Навчання проводиться в рамках Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, яка виконується Deutsche Gesellschaft  für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини, ще й для того, аби дати постачальникам екологічних, енерго- і ресурсоефективних послуг цілісне уявлення про принципи побудови, функціонування та вдосконалення системи енергетичного менеджменту згідно з вимогами міжнародних стандартів ISO 50001:2011 і ISO 19011.

Викладав практичний матеріал, ділився досвідом і напрацюваннями голова департаменту енергоефективності та енергозбереження ТОВ «Технічні та управлінські послуги», сертифікований енергоаудитор Павло Петрик. Курс був розрахований на п’ять днів, передбачав не лише лекційну, а й практичну роботу – тестові завдання, які перевірялися у Мюнхені. По завершенню навчання учасники отримали сертифікати «TÜV SÜD», що підтверджують їхні знання з енергоменеджменту.

Слухачами курсу стали регіональні компанії–провайдери зелених послуг і спеціалісти від ДТПП.

 Довідково

ТОВ «Технічні та управлінські послуги» (TMS) – це офіційне представництво концерну TÜV SÜD, світового лідера інспекційних, експертних та сертифікаційних послуг, на території України.

Назад