Сформували плани роботи та узгодили формат співпраці

В Дніпропетровській торгово-промисловій палаті відбулося засідання Комітету провайдерів зелених послуг, учасники якого докладно обговорили питання формування плану своєї роботи на IV квартал поточного року, окреслили стратегію просування послуг його членів, а також узгодили графік участі провайдерів в актуальних заходах, пов’язаних з питаннями просування ідеї зеленої економіки та надання зелених послуг. Учасники Комітету обмінялись власними поглядами щодо його формування та функціонування, спільно дійшовши згоди щодо засобів реалізації вищезазначених питань.

Комітет провайдерів зелених послуг при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті створений завдяки участі регіональної бізнес асоціації в проекті «Зелена палата – ініціатива сталого розвитку», що реалізується за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ) ГмбХ., яка виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, за дорученням Уряду Німеччини. Мета дорадчого органу - об’єднання зусиль заради сприяння підвищенню рівня конкурентоспроможності підприємств Дніпропетровської області, поліпшення екологічної ситуації в регіоні, зменшення надлишкового споживання природних ресурсів, наближення до європейських стандартів енергоефективності, дбайливого ставлення до навколишнього середовища та сталого розвитку.

Дніпропетровська ТПП за підтримки GIZ консультує та підвищує рівень кращих експертів області, компетенція яких консолідована на базі Комітету провайдерів зелених послуг Дніпропетровської торгово-промислової палати.

З липня 2016р. розпочав роботу Центр ресурсоефективності та екології Дніпропетровської торгово-промислової палати, який надає послуги з:

- проведення енергоаудиту підприємств та об’єктів;

- предсертифікаційного консалтингу з побудови систем енергоменеджменту та екологічної безпеки на підприємствах згідно стандартів ISО 50001, ISO 14000;

- побудови системи управління відходами на підприємствах;

- проведення профільних корпоративних навчальних заходів;

- консультаційної підтримки в процесі пошуку технічних рішень підвищення ресурсоефективності підприємств /будівель/інфраструктури,  охорони навколишнього середовища, рециклінгу, застосування технологій альтернативної енергетики тощо;

- екологічної сертифікації продукції;

- пошуку джерел фінансування зелених проектів.

Починаючи з листопада 2016р. провайдери зелених послуг і підприємства Дніпропетровщини матимуть можливість користуватися послугами мобільної лабораторії для проведення експрес енергоаудитів промислових об'єктів та будівель, яка надана Дніпропетровській ТПП Програмою сприяння зеленій модернізації української економіки Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ) ГмбХ за підтримки Уряду Німеччини.

Контакти Центру: тел./факс: (056) 374-94-09 (13), e-mail: greenchamber@dcci.org.ua. Детальнішеhttp://cci.dp.ua/proekt-zelena-palata.html.

Назад