Про зміни в природоохоронному законодавстві України

В Дніпропетровській ТПП в рамках проекту «Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку», що реалізується в регіоні за підтримки Програми сприяння «зеленій» модернізації економіки України, яку втілює Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Уряду Німеччини, за підтримки Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА відбувся семінар «Обговорення закону України «Про оцінку впливу на довкілля», який зібрав більше ста представників влади, бізнесу, ЗМІ та громадськості регіону.

«Сьогодні унікальний захід для представників усієї області. Ми запросили одного з співавторів Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», який фактично скасував державну екологічну експертизу. Завдання семінару – пояснити положення Закону та навчити механізму його реалізації на практиці. Головне, що присутні представники бізнесу та організацій зможуть поставити всі доцільні питання з приводу нововведення», – зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОДА Руслан Стрілець.

Спеціальним гостем та спікером семінару виступив Сергій Вихрист – національний експерт з правових питань програми «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища».

Учасники мали нагоду отримати вичерпну інформацію про механізм реалізації оцінки виливу на довкілля та підготовку підсумкового звіту. Окрім Закону, в рамках експертної дискусії розглядалися різноманітні проекти підзаконних актів, а також проблеми та наслідки щодо суттєвої зміни процедури ОВД.

Назад