Презентація екобудинку із соломи у Підгородньому

Дніпропетровська ТПП в рамках проекту «Зелена Палата. Ініціатива сталого розвитку», що реалізується в регіоні за підтримки Програми сприяння «зеленій» модернізації української економіки Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ), яка виконується за дорученням Уряду Німеччини, ініціювала прес-тур на об’єкт будівництва малоповерхового будинку з солом'яних панелей виробництва компанії Life House Building в м. Підгороднє.

На сьогоднішній день актуальним питанням державної екополітики є пошук альтернативних технологій будівництва екологічного та енергоефективного житла. В умовах постійного зростання цін на енергоресурси і погіршення навколишнього середовища у світі, колектив компанії Life House Building одним з перших розробив та виготовив будинки з солом'яних панелей в Україні, сприяючи поверненню до стародавньої традиції – будівництва житла з використанням оновленої «зеленої технології».

Ключова мета заходу – надати журналістам, проектантам, будівельникам та перспективним інвесторам можливість детальніше ознайомитися з практичним досвідом реалізації подібних проектів.

Учасники прес-туру мали нагоду поставити запитання щодо технічних, екологічних та фінансових особливостей будівництва з соломи, а також стосовно переваг і перспектив реалізації таких проектів в Україні безпосередньо засновникам компанії – Максиму Андріянову та Артему Рижкову.

Назад