Новації природоохоронного законодавства України в 2018 році

Протягом трьох днів в рамках імплементації Дніпропетровською ТПП проекту «Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку», що реалізується в регіоні за підтримки Програми сприяння «зеленій» модернізації української економіки, яку втілює Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Уряду Німеччини, спільно з Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації була організована низка екосемінарів для підприємців регіону.

Важливим засобом реалізації державної політики в сфері екології є створення дієвої та ефективної нормативно-правової бази, спроможної забезпечити ефективне функціонування екологічного правопорядку.

У зв’язку зі змінами природоохоронного законодавства України та з метою підвищення професійного рівня екологів регіону, фахівці Комітету провайдерів зелених послуг при ДТПП ініціювали низку практичних семінарів на тему «Природоохоронне законодавство України. Новації 2018. Актуальні питання поводження з відходами», націлені на підвищені рівня екологічної правосвідомості.

Учасники мали нагоду отримати вичерпну інформацію про зміни у природоохоронному законодавстві та отримати відповіді на актуальні питання щодо практичного управління екоаспектами на підприємстві від досвідчених фахівців Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА, експертів-членів Комітету провайдерів зелених послуг при ДТПП та провідних екологів-практиків регіону.

«Подібні семінари допомагають опанувати правові екологічні знання, а також набути уміння на практиці застосовувати чинні норми і вимоги екологічного законодавства. Я вважаю, що в подальшому це сприятиме наведенню та дотриманню екологічного правопорядку, попередженню можливих екологічних катастроф, забезпеченню конституційного права громадян на безпечне довкілля», – зазначив Руслан Стрілець, директор Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

В ході занять учасники ознайомилися з актуальними питаннями природоохоронного законодавства України, принципами поводження з відходами, новаціями в області раціонального використання земельних ресурсів та водних об’єктів, а також з нормативним регулюванням охорони атмосферного повітря.

Для залучення до навчання якомога більшої кількості спеціалістів екологічних служб заняття проходили в трьох містах регіону:

м. Нікополь (29 березня 2018р.)

м. Кам’янське (3 квітня 2018р.)

м. Дніпро (4 квітня 2018р.)

Назад