Курси підвищення кваліфікації за напрямом «Енергетичний менеджмент/аудит»

З 17 по 23 вересня у Дніпрі за ініціативи Дніпропетровської торгово-промислової палати та Національної металургійної академії, відбулися курси підвищення кваліфікації за напрямом «Енергетичний менеджмент/аудит», які зібрали кращих викладачів профільних дисциплін Металургійної Академії та досвідчених енергоаудиторів - членів Комітету провайдерів зелених послуг при Дніпропетровській ТПП.

Під час курсів, слухачі обговорили питання методики проведення енергетичного аудиту, нормативної бази енергозбереження, підвищення ефективності використання паливних ресурсів, якість електричної енергії, заходи з економії електроенергії в промисловості та комунальній сфері.

Практичні заняття торкнулися саме теми енергетичного аудиту. Слухачі обстежували об’єкти, збирали інформацію, проводили вимірювання (споживання енергоресурсів, параметри внутрішнього мікроклімату будівель тощо) та тепловізійну зйомку, а також  аналіз вихідних даних.

Така модель навчання схожа на німецьку систему дуальної професійної освіти (курси теорії та практичне навчання під наглядом ментора на підприємстві), що впродовж багатьох років підтверджує свою ефективність та сприяє економічному розвитку Німеччини.

По завершенню курсів, слухачі не тільки отримали практичний досвід, а також пройшли тестування та отримали документ державного зразку (ідентифікаційний код - 02070766).

Якщо Ви бажаєте прийняти участь в наступному навчанні, переходьте за посиланням: http://greenchamber.org.ua/anonsi-detalnishe/kursi-pidvischennja-kvalifikaciji-za-naprjamom-energetichnij-menedzhment-audit.html

Назад