Продуктивні переговори в продажах для підприємців регіону

Впродовж двох днів, 11–12 грудня, підприємці регіону взяли участь у спеціалізованому тренінгу «Продуктивні переговори в продажах», ініційованому Дніпропетровською ТПП в рамках реалізації проекту «Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку» за підтримки Програми сприяння «зеленій» модернізації економіки України, яку втілює Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Уряду Німеччини.

«Успішні переговори є важливою складовою будь-якого продажу в сучасному світі. Сьогодні переговори повинні фокусуватися на творчу співпрацю, а не на традиційній конфронтації або на тому, що переможець забирає все. Ділові переговори повинні привести до партнерства, а не протистояння. Таким чином, необхідно заохочувати співробітників, відповідальних за організацію переговорів, до застосування творчого спільного підходу для пошуку кращих рішень, ніж ті, які вже показали свою результативність раніше. Будь-які переговори, якщо дивитися на них крізь призму творчості, підприємництва та співробітництва, надають чудову можливість для розвитку взаємовигідних партнерських відносин», – наголосив відомий бізнес-тренер, викладач Львівської бізнес-школи УКУ та співзасновник консалтингової компанії ARConsulting Андрій Рождественський.

Популярність подібних освітніх програм завжди засвідчує велика кількість учасників. Не став виключенням і цей тренінг. Під час навчальної практики, що відбулася в інтерактивному форматі, учасники оволоділи навичками організації та ведення ефективних переговорів, ознайомилися з технологіями якісних переговорів та отримали базові інструменти для подальшого використання в щоденній практичній роботі з клієнтами.

По завершенні теоретичної та практичної частин тренінгу, учасники у неформальній обстановці обмінювалися досвідом, знаннями та порадами.

Назад