Теплообмінні апарати ТТАІ - основа енергоефективності підприємств

Запрошуємо головних механіків та головних енергетиків теплоенергетичних виробництв, начальників теплоенергетичних відділів проектно-конструкторських інститутів до участі у семінарі-презентації на тему: «Теплообмінні апарати ТТАІ - основа енергоефективності підприємств», що відбудеться 4 квітня 2019р. в офісі Дніпропетровської торгово-промислової палати (вул. Шевченка, 4, м. Дніпро). Початок об 11:00.

Мета зустрічі: презентація тонкостінних теплообмінних апаратів інтенсифікованих (ТТАІ), їх конкурентних переваг перед іншими конструкціями теплообмінного обладнання, представлених на ринку України.

Для кого ця подія?

Для представників житлово-комунальних підприємств та міськтепломереж (котельні, теплові пункти, ТЕЦ), харчової промисловості (молокозаводи, м'ясокомбінати, кондитерські фабрики), виробників вина і пива, масложиркомбінатів, хлібокомбінатів, санаторіїв та підприємств хімічної промисловості.

Учасники зустрічі отримають інформацію про області застосування презентованого обладнання, їх основні типорозміри, правила підбору і експлуатації апаратів ТТАІ, практичний досвід впроваджених апаратів на діючих виробництвах, а також про можливості на ново проектованих об'єктах.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/aw6DgsRl0x8WNSuq2

Довідки та консультації за тел.: (056)374-94-28 (12), info@greenchamber.org.ua, контактна особа Володимир Нічушкін, центр ресурсоефективності та екології УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати.

Назад